SITE

Tento blog nekončí!

2. listopadu 2009 v 21:53 | eMbÉčKo


Tento blog nekončí, Paulína sice vypadla ze soutěže, ale doufám, že nekončí se zpěvem.! Dokud budu mít čas a Paulína bude zpívat tak tento WEB NEKONČÍ! Pokdu budete mít na Paulínu nějaké dotazy tak sledujte www.superstar.tv, www.blesk.cz/superstar. Pokud ji chcete vidět naživo tak by se měla objevit zítra na václavském náměstí v Praze!

Jakmile se objeví informace o jejím CD, tak to sem napíši.!

PS: jenom nwm jestli se zde opravdu denně objeví nějaký článek a mám na vás ještě dotaz chcete abych zde informoval i o soutěži Superstar (kdo vypadl a co se bude zpívat?)

NeWs - Design, Sháním cokoli

27. října 2009 v 16:22 | eMbÉčKo

AchoooOoooj,
sháním jakékoli fotky, videa, podpiskarty, Články apod.. (Ať už SCANY nebo normální pravé). Můžete se ozvat také na e-mail: embecko1@gmail.com.!
Všem co se ozvou moooOooc Děkuji

Nový design
Pokud se Vám na něm něco nelíbí tak písněte, pokusím se upravit, jinak záhlaví mi udělala kamarádka. Jinak jak už informuju pod menu BUDU MAZAT VULGÁRNÍ KOMENTÁŘE!

Umíte stahovat videa ze serveru?

10. října 2009 v 13:01 | eMbÉčKo

Umíte někdo stahovat videa ze serveru http://superstarcz.nova.cz/ ?

Pokud ano napište mi komentář, já bych si chtěl sehnat všechny videa s Paulínou a postupně je sem dávat.!

NEBO POKUD MÁTE JAKÉKOLI VIDEA S PAULÍNOU (VYSTOUEPNÍ NA KONKURZU APOD. MOHLI BY JSTE SE MI PROSÍM OZVAT NA E-MAIL: embecko1@gmail.com)

DĚKUJI

WELCOME

6. října 2009 v 9:46 | eMbÉčKo
Achoooj.
Vítej na první stránce věnované talentované 16ti leté zpěvačky Paulíně Ištvancové.

Postupně se tento web sndad začne zaplňovat informacemi, písničkami, písničkami, rozhovory, aktruálními novinkami ze SuperStar a mnoho dalšími věcmi.

Na to aby se tu objevovali novinky, tak potřebuje Paulína pomoc aby jste ji vždy mezi Nedělí a Pondělí posílali hlasy: STAR 15 na tel. číslo 9060613. - V semifinálových kolech

Nyní ji můžete podporovat vždy mezi Nedělí a Pondělí(od 20:00 do 20:20) formou SMS ve tvaru STAR 6 na stejné tel. číslo 9o6 o6 13. - Finálová kola
 
 

Reklama