SuperStáristka Ištvancová je na injekciách: Vystúpi dnes?!

12. října 2009 v 0:01 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
Po každodenních injekcích nemůže brunetka půl dne zpívat.

Dokonce má každý den naordinovala kalciové injekce, po nichž musí dodržet alespoň půldenní hlasový klid. Tato choroba komplikuje Pauline i dnešní vystoupení. Zvládne to, nebo selže a se soutěží se bude muset nadobro rozloučit?

Ze Semifinalistky Paulíny Ištvancovej je už pár dní klubko nervů. Bývalá vokalistka exsuperstáristky Dominiky Mirgovej je totiž už pár dní nemocná a její stav se jen pomalu zlepšuje. Právě proto má zpěvačka naordinovala kalciové injekce. Po nich musí dodržovat minimální půldenní hlasový klid.

"Paulína se již několik dní necítí dobře. Má předepsanou léčbu a po ní nemůže minimálně půl dne zpívat," řekl pro Nový Čas PR manažer Markízy Martin Šrámek. Tento stav Pauline Ištvancovej zdaleka nehraje do karet a její dnešní vystoupení je doslova ohroženo. Zda nakonec dokáže na jevišti odspievať svou skladbu, uvidíme večer.

-------------------------Slovensky-------------------------

Po každodenných injekciách nemôže brunetka pol dňa spievať.

Dokonca má každý deň naordinované kalciové injekcie, po ktorých musí dodržať minimálne poldňový hlasový pokoj. Táto choroba komplikuje Paulíne aj dnešné vystúpenie. Zvládne to, alebo zlyhá a so súťažou sa bude musieť nadobro rozlúčiť?

Zo semifinalistky Paulíny Ištvancovej je už pár dní klbko nervov. Bývalá vokalistka exsuperstáristky Dominiky Mirgovej je totiž už pár dní chorá a jej stav sa len pomaly zlepšuje. Práve preto má speváčka naordinované kalciové injekcie. Po nich musí dodržiavať minimálne poldňový hlasový pokoj.

"Paulína sa už niekoľko dní necíti dobre. Má predpísanú liečbu a po nej nemôže minimálne pol dňa spievať," povedal pre Nový Čas PR manažér Markízy Martin Šramek. Tento stav Paulíne Ištvancovej ani zďaleka nehrá do karát a jej dnešné vystúpenie je doslova ohrozené. Či nakoniec dokáže na javisku odspievať svoju skladbu, uvidíme večer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama