Odviazaná superstaristka Ištvancová: Paulína, keď toto uvidí otec...!

14. října 2009 v 12:40 | eMbÉčKo |  Rozhovory, Články
BRATISLAVA - odvázala se! Na pondělní párty se Semifinalistka Česko Slovenské SuperStar Paulína Ištvancová (16) nechala pořádně unést. Naplno se oddávala rytmem hudby v náručí nadějného zpěváka Bena Cristóvao (22).

Paulína je veřejnosti známá především jako "taťkova hodná dceruška." Ten totiž svou dceru ochraňuje od prvního dne jejího účinkování v soutěži. Dokonce kvůli ní vystartoval po Leoši Marešovi na brněnském castingu poté, co moderátor objal jeho dceru. "Ona má jen šestnáct let," zahlásil a složil Leošovu ruku z Paulíninho ramene. Svou ratolest jednoduše drží nakrátko.

Když však otec ztratí dohled, dcera si ráda vyhodí z kopýtka. Přesvědčili jsme se o tom i na pondělní párty, která se konala v jistém bratislavském klubu. Společně se superstaristou Benem Cristóvao předvedla takový hříšný tanec, za který by se nemuseli stydět ani profesionálové. Úsměvy, dotyky a tělo na tělo ... to vše tam bylo! Vedle tohoto vášnivém osetých bylo podezřelé i to, že se dvojice pobývala většinu času bok po boku.

"Ben je skvělý člověk a jsem ráda že jsem ho poznala. Je to super kamarád. Rozumím si s ním, ale nic víc mezi námi není," reagovala na spekulace ohledně případného rodícího se vztahu Paulína. Ben odpověděl podobně: "S Paulína jsme super kamarádi a dobře se mi s ní tancuje." Zpěváci mají zřejmě ve svém vztahu jasno. Přesto může být jen otázkou času, kdy budou svorně tvrdit: "Před láskou bylo kamarádství!"

-------------------------Slovensky-------------------------

BRATISLAVA - Odviazala sa! Na pondelkovej párty sa semifinalistka Česko Slovenskej SuperStar Paulína Ištvancová (16) nechala poriadne uniesť. Naplno sa oddávala rytmom hudby v náručí nádejného speváka Bena Cristovaa (22).

Paulína je verejnosti známa najmä ako "tatkovo dobré dievča." Ten totiž svoju dcéru ochraňuje od prvého dňa jej účinkovania v súťaži. Dokonca kvôli nej vyštartoval po Leošovi Marešovi na brnianskom kastingu potom, ako moderátor objal jeho dcéru. "Ona má len šestnásť rokov,"zahlásil a zložil Leošovu ruku z Paulíninho ramena. Svoju ratolesť jednoducho drží nakrátko.
Keď však otec stratí dohľad, dcéra si rada vyhodí z kopýtka. Presvedčili sme sa o tom aj na pondelkovej párty, ktorá sa konala v istom bratislavskom klube. Spoločne so superstaristom Benom Cristovaom predviedla taký hriešny tanec, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani profesionáli. Úsmevy, dotyky a telo na telo... to všetko tam bolo! Popri tomto vášnivom ošiali bolo podozrivé aj to, že sa dvojica zdržiavala väčšinu času bok po boku.
"Ben je skvelý človek a som rada že som ho spoznala. Je to super kamarát. Rozumiem si s ním, ale nič viac medzi nami nie je," reagovala na špekulácie ohľadom prípadného rodiaceho sa vzťahu Paulína. Ben odpovedal podobne: "S Paulínou sme super kamaráti a dobre sa mi s ňou tancuje." Speváci majú zrejme vo svojom vzťahu jasno. Napriek tomu môže byť len otázkou času, kedy budú svorne tvrdiť:"Pred láskou bolo kamarátstvo!"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hanka Podhorna Hanka Podhorna | E-mail | 14. října 2009 v 21:11 | Reagovat

Jen hraje divadylko aby byla zajimava. :-(

2 eMbÉčKo ------- /ADIM/ ------ eMbÉčKo ------- /ADIM/ ------ | Web | 15. října 2009 v 20:35 | Reagovat

To bych neřekl, spíš chtěli nějakou pikantnost.! ;-)

3 Jana Jana | 21. října 2009 v 20:43 | Reagovat

Měla by to vzdát,nemá na to aby se stala superstar.Ještě nic neukázala,ale lidi sami rozhodnou,a to teprve pro ní bude bolestivý,a nepomůže jí ani posílané sms od otce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama